О нас

Інтернет-магазин HEATERS - один з лідерів українського ринку у всьому, що стосується ТЕН. 


ТЕН - трубчасті електронагрівники, які використовуються у промислових та побутових приладах. Тож, наша місія - зберігати тепло в оселях та на підприємствах українців. Ми пропонуємо змінні ТЕНи українського, китайського та європейського виробництв за привабливими цінами. А головне - без посередників та з різними форматами оплати. 


За більш ніж 11 років на ринку ми додали до сфери своїх послуг ще декілька напрямів роботи, які дозволяють нашим клієнтам отримувати всі необхідні товари та послуги у одного підрядника:


  1. Додали до каталогу різноманітні запчастини для великої та малої побутової техніки.

  2. Створили якісний каталог Обігрівачів.

  3. Знайшли якісні виробництва товарів у сфері Промислового холоду, тож тепер можемо не лише зігрівати наших клієнтів, але й повністю контролювати температуру на виробництвах.

  4. У 2017 році створили та розвиваємо відділ з монтажу, ремонту та обслуговуванню промислового холодильного обладнання. 


Інтернет-магазин HEATERS працює чесно та якісно, тож є досягнення, якими ми щиро пишаємось:


  • Наші клієнти. Більш ніж 10 000 компаній та приватних осіб стали клієнтами HEATERS за ці роки

  • Рекомендації. 70% наших клієнтів приходять за рекомендацією - це не дає нам можливості розслаблятися, адже сервіс потрібно підтримувати на найвищому рівні

  • Каталог. На 2022 рік в нашому каталозі більш ніж 5 000 видів ТЕНів. Це не найбільший асортимент на ринку, але усі виробництва з якими ми співпрацюємо перевірені роками і ми можемо з гідністю реалізовувати їх продукцію. 

  • Комфортні умови співпраці. Ми працюємо як з приватними, так і з корпоративними замовниками. Персональні накопичувальні знижки, знижки на обʼєм та головне - персональні пропозиції з обслуговування - наші секрети довгих відносин з клієнтами. 

  • Консультаційна підтримка. Наші спеціалісти знаються на товарах не гірше за виробника, тож ви можете бути певні - якщо щось піде не так - ми завжди допоможемо та порадимо. 


Саме побудова довгострокових та взаємовигідних відносин з нашими клієнтами є фішкою інтернет-магазину HEATERS. Ми не намагаємось зробити все якнайдешевше або ж найшвидше. Але ви завжди можете розраховувати на нас як на надійного партнера.